Вихід з ринку: компанія повністю припиняє роботу з Росією або йде з Росії

Виходить Залишає ринок

Peninsula — провідний фізичний постачальник бункерів і мастильних матеріалів, заснований у Лондоні в 1996 році зі штаб-квартирою в Ірландії.

Вихід з ринку: компанія повністю припиняє роботу з Росією або йде з Росії

Виходить Залишає ринок
Заява компанії
16 червня 2023

В квітні 2023 року НАЗК внесло ірландську компанію Peninsula Petroleum до переліку спонсорів війни. В червні 2023 року НАЗК виключило з переліку міжнародних спонсорів війни провідну світову компанію з постачання суднового палива, ірландську Peninsula Petroleum Limited. Компанія направила відповідний лист до НАЗК з зазначенням виконаних умов, які дозволяють виключити її з переліку. Peninsula Petroleum Limited припинила постачати бункерне паливо не тільки до суден, що належать росіянам або ходять під російським прапором, а й тим, що перевозять російську нафту. Такі кроки компанія вжила на знак засудження російської агресії.

25 квітня 2023Letter sent by B4Ukraine to the company (no response provided)
22 квітня 2023Ukraine added a global fuel company to the list of war sponsors
21 квітня 2023НАЗК внесло ірландську компанію Peninsula Petroleum до переліку спонсорів війни
13 квітня 2023Bunker One and Peninsula choose different paths on tankers carrying Russian oil through the Baltic Sea
Peninsula Petroleum Ltd - International sponsor of war | War and sanctions
Усі назви компаній, що використовуються на цій сторінці, призначені виключно заради ідентифікації. Усі торгові та зареєстровані торгові марки належать їх відповідним власникам.
Заяви компаній i статистичні дані зібрані з відкритих джерел та офіційних реєстрів, відповідно до методології KSE Institute.
Сканер